553126-2026 - Wettbewerb
Polen – Zielscheiben für Schießstände – Dostawa symulatorów strzelania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa symulatorów strzelania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów strzelania, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 2 zadanie nr 1 – „Dostawa symulatorów strzeleckich z repliką broni ASG” zadanie nr 2 – „Dostawa symulatorów strzeleckich bez broni” Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa symulatorów z repliką broni ASG – 10 kpl. zadanie nr 2: Dostawa symulatorów bez broni – 25 kpl. Miejsce dostawy: zadanie nr 1: Dostawa symulatorów z repliką broni ASG – magazyn Sekcji Zabezpieczenia Szkolenia 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz. zadanie nr 2: Dostawa symulatorów bez broni – magazyn Sekcji Zabezpieczenia Szkolenia 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, ul. Juzistek 2, 05-131 Zegrze. Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia: 1) Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, bez znamion użytkowania oraz być pełnowartościowy, kompletny, w pierwszej kategorii. Ponadto powinien spełniać wymagania jakościowe i właściwości określone przez Zamawiającego oraz producenta danego wyrobu oraz gwarantować funkcjonalność i niezawodność wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia. 2) Wyroby będące przedmiotem zamówienia dostarczone do Zamawiającego winny być jednakowe tj. o takich samym uwarunkowaniach technicznych, właściwościach dla danej dostarczanej pozycji przedmiotu zamówienia. 3) Oferowany przedmiot zamówienia musi być opakowany w sposób zapewniający właściwe zabezpieczenie przed uszkodzeniami podczas transportu. 4) Przedmiot zamówienia musi być dostarczony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu danego wyrobu, w sposób zapewniający zachowanie jego właściwości i parametrów eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych w okresie minimum 6 miesięcy od daty protokolarnego odbioru dostawy przez Zamawiającego. 5) Opakowania produktów winny być oznakowane w języku polskim oraz zawierać co najmniej: znaki identyfikujące produkt (w szczególności znak towarowy lub markę producenta), numer katalogowy, ilość sztuk w opakowaniu – o ile dotyczy danego produktu. 6) Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru, koloru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy. 7) Wykonawca udzieli 36 miesięcznej gwarancji na dostarczone urządzenia licząc od dnia protokolarnego przyjęcia przez Zamawiającego. Natomiast na repliki broni z zadania nr 1 Wykonawca udzieli 12 miesięcznej gwarancji licząc od dnia protokolarnego przyjęcia przez Zamawiającego. 8) Wraz z dostawą Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć karty gwarancyjne lub inny dokument, stanowiący dowód udzielenia gwarancji, będący podstawą do dochodzenia roszczeń z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia przedmiotu zamówienia we wskazane miejsca, uruchomienia urządzeń oraz wdrożenia i przeszkolenia co najmniej 5 osób zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Szczegółowe warunki przeprowadzenia szkolenia zostaną określone w projektowanych postanowieniach umowy. 10) Wykonawca zapewni również wsparcie serwisowe następująco:  w zakresie zadania nr 1 na symulatory strzelania z repliką broni do 48 h;  w zakresie zadania nr 2 na symulatory strzelania z bez broni do 72 h. 11) Wykonawca zapewni wsparcie oprogramowania do 10 lat od dostawy urządzeń w tym bezpłatne aktualizacje oprogramowania symulatorów strzelania. 12) Wraz z dostawą symulatorów Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć również dowód urządzenia osobno dla każdego urządzenia. 13) Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć oraz zapewnić wniesienie dostarczonych produktów do pomieszczenia magazynu wskazanego przez pracownika Zamawiającego, po uprzednim zawiadomieniu Zamawiającego o terminie dostawy na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. 14) Użyte do opisu przedmiotu zamówienia znaki towarowe lub pochodzenie towaru od określonego producenta służą jedynie określeniu parametrów technicznych, standardów, właściwości, jakości, funkcji, jakimi powinny charakteryzować się wchodzące w skład przedmiotu zamówienia produkty.
Interne Kennung51/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35210000 Zielscheiben für Schießstände
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa symulatorów strzelania z repliką broni ASG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów strzeleckich z repliką broni ASG, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa symulatorów z repliką broni ASG – 10 kpl. Miejsce dostawy: zadanie nr 1: Dostawa symulatorów z repliką broni ASG – magazyn Sekcji Zabezpieczenia Szkolenia 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa symulatorów strzelania bez broni
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów strzeleckich bez broni, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 2: Dostawa symulatorów z symulatorów bez broni – 25 kpl. Miejsce dostawy: zadanie nr 2: Dostawa symulatorów bez broni – magazyn Sekcji Zabezpieczenia Szkolenia 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, ul. Juzistek 2, 05-131 Zegrze.
Interne KennungZadanie nr 2