2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zakup, wdrożenie, dostarczenie Pakietu Instalacyjnego Oprogramowania Dedykowanego wraz z udzieleniem Licencji na Oprogramowanie Dedykowane oraz uruchomienie przez Wykonawcę Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego na zasadach, o których mowa w załączniku nr 5 do SWZ. 2) Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego na zasadach, o których mowa w załączniku nr 5 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 135899-2026
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPO1-ED-241-0398/DIT/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48161000 Bibliothekenverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zakup, wdrożenie, dostarczenie Pakietu Instalacyjnego Oprogramowania Dedykowanego wraz z udzieleniem Licencji na Oprogramowanie Dedykowane oraz uruchomienie przez Wykonawcę Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego na zasadach, o których mowa w załączniku nr 5 do SWZ. 2) Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Zintegrowanego Systemu Bibliotecznego na zasadach, o których mowa w załączniku nr 5 do SWZ.