2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości, mycia i dezynfekcji powierzchni wewnętrznych, usługi pomocnicze przy pacjencie służące profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu i poprawie zdrowia, transportu wewnętrznego, usługi prania bielizny szpitalnej wraz z dzierżawą oraz wdrożeniem systemu RFID
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) kompleksowego utrzymania czystości, mycia i dezynfekcji wewnątrz obiektu zamawiającego; 2) wykonywania czynności pomocniczych przy pacjencie na zlecenie personelu medycznego; 3) transport wewnętrzny; 4) usługi prania bielizny szpitalnej wraz z dzierżawą oraz wdrożenie systemu RFID. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Załącznikach nr 1, 11, 12, 13, 14 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 439888-2026
Interne Kennung: SZG.ZP.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą zapewnienia ciągłości realizacji usług mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo epidemiologiczne szpitala, prawidłowe funkcjonowanie jednostek organizacyjnych Zamawiającego oraz ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi o charakterze nieprzerwanym, niezbędne dla zachowania odpowiednich standardów higieniczno-sanitarnych, organizacji opieki nad pacjentami oraz zapewnienia sprawnego funkcjonowania procesów logistycznych w podmiocie leczniczym. Brak terminowego zawarcia nowej umowy mógłby skutkować zakłóceniem realizacji podstawowej działalności leczniczej Zamawiającego, pogorszeniem bezpieczeństwa sanitarnego, utrudnieniem organizacji pracy oddziałów szpitalnych, a także zagrożeniem dla ciągłości świadczeń zdrowotnych udzielanych pacjentom. Dodatkowo wdrożenie systemu RFID dla gospodarki bielizną szpitalną wymaga odpowiedniego czasu organizacyjnego i technicznego przed rozpoczęciem świadczenia usług, co powoduje konieczność możliwie szybkiego wyłonienia wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001