2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky vozidel BEMU121-150, BEDMU 180, EMU121-150 a EMU230 a služby Full-Service
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka nových jednotek BEMU121-150, BEDMU 180, EMU121-150 a EMU230 a zajišťování služeb Full-Service k těmto dodaným jednotkám po dobu jejich provozu.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka vozidel BEMU121-150
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka nových jednotek Dodávka vozidel BEMU121-150 a zajišťování služeb Full-Service k těmto dodaným jednotkám po dobu jejich provozu.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje uzavřít smlouvu na nákup jednotek pouze v tom rozsahu, v jakém mu nezanikla účast ve výše uvedených nabídkových řízeních. Zadavatel si vyhrazuje neodebrat část plnění spočívající v opční objednávce, a to jak celé opční plnění nebo jen jeho část. Zadavatel jako Dopravce si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje v případě odstoupení Dopravce od Smlouvy z důvodů dle Článku 13.3 Smlouvy provést změnu poskytovatele služeb Full-Service a jeho nahrazení účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, pokud takový (nový) poskytovatel služeb Full-Service souhlasí s tím, že poskytne zadavateli plnění v souladu s návrhem smlouvy předloženým jako součást nabídky takového účastníka v Zadávacím řízení. Pokud účastník Zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka Zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí, zaváže-li se tento k poskytnutí plnění v souladu s návrhem smlouvy předloženým jako součást nabídky takového účastníka v Zadávacím řízení. Přitom platí, že druhý, případně třetí účastník v pořadí, který by nahradil vybraného dodavatele, by full-service činnosti začal poskytovat za ceny uvedené v návrhu smlouvy předloženém jako součást jeho nabídky, valorizované dle příslušných ustanovení smlouvy o zajištění Full-Service po celou dobu jejího trvání.
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka vozidel EMU121-150 a EMU230
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka nových jednotek Dodávka vozidel EMU121-150 a EMU230 a zajišťování služeb Full-Service k těmto dodaným jednotkám po dobu jejich provozu.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka vozidel BEDMU180
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka nových jednotek Dodávka vozidel BEDMU180 a zajišťování služeb Full-Service k těmto dodaným jednotkám po dobu jejich provozu.
Interne Kennung: 2