See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn. „Aglomeracja Poznań: Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody na ul. Wiśniowej – Etap I"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn. „Aglomeracja Poznań: Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody na ul. Wiśniowej – Etap I".
Interne Kennung: Z/40/2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę usługi Inżyniera Kontraktu pn. „Aglomeracja Poznań: Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody na ul. Wiśniowej – Etap I” realizowanego w ramach Projektu realizowanego przy udziale środków z Funduszu Spójności w ramach: Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej dla ochrony zasobów wodnych w Poznaniu i okolicach - etap VI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 8 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros