553162-2026 - Wettbewerb
Estland – Entwicklung von Zeiterfassungs- und Personalverwaltungssoftware – Personali- ja palgaarvestuse tarkvara hange
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Personali- ja palgaarvestuse tarkvara hange
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on sõlmida raamleping ühe pakkujaga, kes juurutab AS Hoolekandeteenused personali- ja palgaarvestuse ja iseteeninduse lahendust (lisaks võimalikud lisaarendused). Hankega on hõlmatud lisaks koolituste ja töötervishoiu andmete haldus, tugi- ja hooldusteenus ning pakkuja lahenduse spetsiifilised litsentsid. Sõlmitava raamlepingu maksimaalne kogumaksumus on 250 000,00 eurot km-ta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313967-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212450 Entwicklung von Zeiterfassungs- und Personalverwaltungssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000