553193-2026 - Wettbewerb
Litauen – Tutorendienste – Eksporto kompetencijų didinimo mokymų programos „International Growth“ parengimo ir įgyvendinimo paslaugos
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksporto kompetencijų didinimo mokymų programos „International Growth“ parengimo ir įgyvendinimo paslaugos
Beschreibung: Nurodyta dokumentuose
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Socialinių ir kitų specialiųjų paslaugų pirkimas iš nurodytų VPĮ 2 priede.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80590000 Tutorendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0