2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja zamierzenia inwestycyjnego polegającego na przełożeniu Potoku Olszanickiego, budowie zbiorników retencyjnych na wody roztopowe pochodzące z procesów odladzania wraz z płytą szczelną oraz zbiornikami na paliwo lotnicze na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w 3 częściach: a. część I (dalej: „Część I”) – wykonanie Robót Budowlanych w części umożliwiającej Zamawiającemu funkcjonowanie w zakresie odprowadzania wód opadowych w oparciu o decyzję znak KR.RUZ.4210.352.2023 z dnia 14 października 2024 r. o pozwoleniu wodnoprawnym (dalej: „Decyzja wodnoprawna”), w tym wszelkich robót tymczasowych, nieobjętych wprost w Dokumentacji Projektowej, a których wykonanie jest niezbędne do rozpoczęcia odprowadzania wód opadowych z terenu lotniska w oparciu o Decyzję wodnoprawną; b. część II (dalej: „Część II”) – wykonanie pozostałych Robót Budowlanych (tj. nieobjętych za-kresem Części I, a składających się na przedmiot zamówienia, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie oraz zrealizowanie wszelkich innych elementów przedmiotu zamówienia, c. część III (dalej: „Część III”) – utrzymywanie i świadczenia z zakresu Gwarancji Jakości, Rękojmi i świadczenie Obsługi Gwarancyjnej i Serwisowej. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Wzoru Umowy
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/02/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001