553224-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – USŁUGA CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia znajdującego się w granicach ochranianej jednostki, kompleksu, obiektu, nieruchomości wojskowej, zgodnie z art. 3 pkt 1) lit. a)÷b) ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2021 r., poz.1995 z późn. zm.) realizowanej na rzecz 18.Wojskowego Oddziału Gospodarczego (18WOG) i jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu, w tym: 1) bezpośredniej stałej lub doraźnej ochrony fizycznej, 2) stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, 3) realizacji zadań związanych z obsługą interesantów w pełnym lub częściowym zakresie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania: ZADANIE 1: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) zlokalizowanych w miejscowościach:  Sopieszyno – kompleks Sopieszyno (KW-4635) 84-206 Nowy Dwór Wejherowski  Rumia – kompleks Rumia (KW-4182) 84-230 Rumia  Łężyce – kompleks Łężyce (KW-7906) 84-207 Łężyce ZADANIE 2: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) zlokalizowanych w miejscowościach:  Strzepcz – kompleks Strzepcz (KW-4831) 84-222 Linia  Siemirowice – kompleks Siemirowice (KW-6068) 84-313 Siemirowice oraz:  Siemirowice - kompleks Klub Wojskowy (KW-8622) 84-313 Siemirowice – tylko działania interwencyjne z wykorzystaniem patrolu interwencyjnego wydzielanego ze zmiany (ochrony SUFO) nr 1 i/lub zmiany (ochrony SUFO) nr 2, odległość do kompleksu głównego KW-6068 ok. 1 km  Bukowina – kompleks Bukowina (KW-5252) 84-311 Bukowina – tylko działania interwencyjne z wykorzystaniem patrolu interwencyjnego wydzielanego ze zmiany (ochrony SUFO) nr 1 i/lub zmiany (ochrony SUFO) nr 2, odległość od kompleksu głównego KW-6068 ok. 6 km  Kościerzyna – kompleks Kościerzyna (KW-8728) 83-400 Kościerzyna ZADANIE 3: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) zlokalizowanych w miejscowościach:  Łebcz – kompleks Łebcz (KW-4610) 84-120 Władysławowo  Rozewie 1– kompleks Rozewie-1 (KW-8636) 84-104 Rozewie oraz:  Rozewie 2 - kompleks Rozewie-2 (KW-4181) 84-104 Rozewie – posterunek zewnętrzny oddalony, odległość do kompleksu głównego KW-8636 ok. 3 km  Rozewie 3 – kompleks Rozewie-3 (KW-7311) 84-104 Rozewie – tylko działania interwencyjne z wykorzystaniem Patrolu Interwencyjnego wydzielanego ze zmiany, odległość od kompleksu głównego KW-8636 ok. 3 km  Białogóra – kompleks Białogóra (KW-4121) 84-113 Białogóra ZADANIE 4: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) zlokalizowanych w miejscowościach:  Gdynia – kompleks Babie Doły (KW-6033) 81-117 Gdynia oraz:  Kosakowo - kompleks Bliższa (KW-5253) 81-198 Kosakowo – tylko działania interwencyjne z wykorzystaniem Patrolu Interwencyjnego wydzielanego ze zmiany (warty), odległość od kompleksu głównego KW- 6033 ok. 2 km  Osłonino – kompleks Osłonino (KW-4630) 84-100 Puck, (Rzucewo k/Pucka) 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przesłana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 258553-2025
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.18.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Mając na uwadze art. 411 ust. 7 i ust. 16 ustawy Pzp, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia skrócony zostanie termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu i ofert. Skrócenie terminów pozwoli na przeprowadzenie postępowania w procedurze przetargu ograniczonego zapewniającej zachowanie zasad wynikających z Dyrektywy Unijnej jak też ustawy Prawo zamówień publicznych oraz rozpoczęcie świadczenia usługi przez wykonawcę z zachowaniem ciągłości świadczonej usługi w obiektach administrowanych przez 18 WOG.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) zlokalizowanych w kompleksach: Sopieszyno, Rumia, Łężyce.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia znajdującego się w granicach ochranianej jednostki, kompleksu, obiektu, nieruchomości wojskowej, zgodnie z art. 3 pkt 1) lit. a)÷b) ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2021 r., poz.1995 z późn. zm.) realizowanej na rzecz 18.Wojskowego Oddziału Gospodarczego (18WOG) i jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu, w tym: 1) bezpośredniej stałej lub doraźnej ochrony fizycznej, 2) stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, 3) realizacji zadań związanych z obsługą interesantów w pełnym lub częściowym zakresie.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.18.2025 zad. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ustawy, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji polegające na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego maksymalnie o 30% oraz na przedłużeniu obowiązywania umowy na okres nie dłuższy niż do dnia 30.06.2027 r.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) zlokalizowanych w kompleksach: Strzepcz, Siemirowice, Kościerzyna.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.18.2025 zad. 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) zlokalizowanych w kompleksach: Łebcz, Rozewie, Białogóra
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.18.2025 zad. 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) zlokalizowanych w kompleksach: Babie Doły, Osłonino.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.18.2025 zad. 4