2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výmena svietidiel za LED v základných školách, materských školách a ZUŠ v meste Považská Bystrica
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie tovaru – nových LED svietidiel a svetelných zdrojov – a ich výmena za jestvujúce žiarovkové, žiarivkové a výbojkové svietidlá v 19 objektoch základných škôl, materských škôl a základných umeleckých škôl vo vlastníctve mesta Považská Bystrica, systémom „kus za kus“ bez zásahov do existujúcich elektrických rozvodov. Súčasťou predmetu zákazky je demontáž pôvodných svietidiel, odvoz a ekologické zhodnotenie alebo zneškodnenie elektroodpadu v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch, dodávka a montáž nových LED svietidiel vrátane uvedenia do prevádzky, vykonanie vyvolaných stavebných opráv po inštalácii (zapravenie otvorov a rýh, oprava omietky a lokálna maľba dotknutých plôch) a porealizačné kontrolné meranie intenzity osvetlenia. Predpokladaný počet vymieňaných svietidiel a svetelných zdrojov je cca 4 858 ks; záväzné druhy položiek a množstvá určujú výkazy výmer (Príloha č. 2 súťažných podkladov). Bližšie informácie sú uvedené v týchto súťažných podkladoch a ich prílohách.
Interne Kennung: PB_07/2026_SV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31524000 Decken- oder Wandleuchten
5. Los
Los: LOT-0001