2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datagestuurd reinigen van openbare buitenruimtes
Beschreibung: De gemeente heeft de doelstelling om de schoonmaakactiviteiten in de buitenruimte voor schoon, groen en grijs effectiever en efficiënter uit te voeren, zodat de beeldkwaliteit in de stad verder verbetert. Om deze doelstelling te realiseren, willen we slimme, mobiele cameratechnologie inzetten. Deze technologie fungeert als voorschouw door de stad op reguliere of variabele basis te monitoren en uitgevoerde of benodigde werkzaamheden te herkennen. Hierbij gaat het bijvoorbeeld om verschillende vormen van (zwerf)afval en ander soort afval in de openbare ruimte (bijvoorbeeld bijplaatsingen). De herkende activiteiten worden vertaald in data, die vervolgens dient als input voor het opstellen van de werkverdeling en uitvoeringsplanning in de verschillende gebieden en voertuigen. Deze beelden moeten ter plekke en direct (dus in het voertuig/op de fiets) omgezet worden in data. Met deze data kan de uitvoering gericht worden aangestuurd naar locaties waar daadwerkelijk vervuiling is aangetroffen Verwachte omvang van de raamovereenkomst De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst een verwachte totale waarde af te nemen van € 1.200.000,-. Dit komt neer op een jaarlijkse verwachte waarde van € 300.000,- Maximumomvang (of: begrenzing) van de raamovereenkomst De maximale totale waarde over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst is € 1.800.000,-. Dit komt neer op een jaarlijkse maximale waarde van € 450.000,-. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch. U kunt aan deze waarden geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 2026SB981
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.