See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1 db. N3 kategóriájú tehergépjármű beszerzése 2026
Beschreibung: 1 darab N3 kategóriájú tehergépjármű beszerzése.
Vorherige Bekanntmachung: 355600-2026
Interne Kennung: EKR000684042026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: A tárgyi árubeszerzésre megindított EKR000028752026 számú korábbi eljárásban az ajánlattételi határidőt megelőzően a műszaki tartalom módosítása vált szükségessé, majd az eljárás visszavonásra került, ezért az igénylő szakterület jogszabályban meghatározott feladatainak ellátása érdekében a gépjármű beszerzésére vonatkozó eljárás mielőbbi lefolytatása szükséges.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelés szempontja(i): Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja alapján a legjobb ár-érték arány értékelési módszert alkalmazza. Kiosztható pontok száma valamennyi szempont esetében: 0-100. Ár kritérium értékelés módszere: az 1. értékelési szempont tekintetében: fordított arányosítás, a 2. értékelési szempont (minőségi kritérium) értékelési módszere tekintetében: egyenes arányosítás. Ajánlatkérő a 2. értékelési szemponttal összefüggésben rögzíti, hogy Ajánlatkérő a Kbt. 77. § (1) bekezdés szerinti legkedvezőbb megajánlást "24” értékben határozza meg, amely megajánlásra a pontszámok felső határával azonos számú pontot ad, az ennél kedvezőbb megajánlásokra ajánlatkérő egyaránt az értékelési ponthatár felső határával azonos számú pontot ad, azaz 100 pontot. Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1 darab N3 kategóriájú tehergépjármű beszerzése A megajánlott gépjármű típusnak a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet szerint ,,N3 járműkategória” követelményeinek kell, hogy megfeleljen. Az ajánlat kizárólag új gépkocsira vonatkozhat. E tekintetben újnak minősül az a jármű, amely sem Magyarországon, sem pedig külföldön nem volt forgalomba helyezve, bemutató, illetve próbajárműként nem használták, továbbá a gyártás és a forgalomba helyezés időpontja között eltelt idő nem több 12 hónapnál. Kötelező jótállás: a gépjármű forgalomba helyezésének időpontjától számított minimum 36 hónapig vagy minimum 200.000 km eléréséig (amelyik előbb teljesül). A jótállás magába foglalja a járművek teljes körű garanciális javítását is.
Interne Kennung: EKR000684042026/1