See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție echipamente medicale în cadrul Proiectului “LIVE(RO) 4 NV - Organizarea de programe regionale de prevenire, depistare precoce (screening), diagnostic și direcționare către tratament al pacienților cu boli hepatice cronice din regiunea Nord Vest – etapa a II-a”
Beschreibung: Achiziție echipamente medicale în cadrul Proiectului “LIVE(RO) 4 NV - Organizarea de programe regionale de prevenire, depistare precoce (screening), diagnostic și direcționare către tratament al pacienților cu boli hepatice cronice din regiunea Nord Vest – etapa a II-a” în condițiile și cantitățile prevăzute în cadrul Caietului de sarcini, parte a documentației de atribuire. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4354523/ 2026/ 122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ecograf de hepatologie (incluzând sonde și accesorii relevante și module de elastografie)
Beschreibung: Ecograf de hepatologie (incluzând sonde și accesorii relevante și module de elastografie) conform cerintelor din caietul de sarcini. Furnizorul are obligatia de a asigura transportul, instalarea, punerea in fuctiune echipamentelor si instruirea personalului la locatia indicata de catre autoritatea contractanta - Gratuit (Inclus in pretul de furnizare). Service-ul in perioada de garantie a echipamentelor medicale - gratuit - inclus in pretul de furnizare
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Ecograf Hepatologie (include accesorii si sonde)
Beschreibung: Ecograf Hepatologie (include accesorii si sonde) conform cerintelor din caietul de sarcini. Furnizorul are obligatia de a asigura transportul, instalarea, punerea in fuctiune echipamentelor si instruirea personalului la locatia indicata de catre autoritatea contractanta - Gratuit (Inclus in pretul de furnizare). Service-ul in perioada de garantie a echipamentelor medicale - gratuit - inclus in pretul de furnizare
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Echipament ecograf hepatologie
Beschreibung: Echipament ecograf hepatologie conform cerintelor din caietul de sarcini. Furnizorul are obligatia de a asigura transportul, instalarea, punerea in fuctiune echipamentelor si instruirea personalului la locatia indicata de catre autoritatea contractanta - Gratuit (Inclus in pretul de furnizare). Service-ul in perioada de garantie a echipamentelor medicale - gratuit - inclus in pretul de furnizare
Interne Kennung: 3