553336-2026 - Wettbewerb
Polen – Schaden- oder Verlustversicherungen – Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń komunikacyjnych dla PUHP "LECH" Sp. z o.o. (z wyłączeniem lokalizacji ZUOK w Białymstoku)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń komunikacyjnych dla PUHP "LECH" Sp. z o.o. (z wyłączeniem lokalizacji ZUOK w Białymstoku)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia majątku, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia komunikacyjne Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowo-Produkcyjnego „Lech” spółka z o.o. w Białymstoku, z wyłączeniem lokalizacji ZUOK w Białymstoku, w zakresie określonym w Opisie Przedmiotu Zamówienia zawartym w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (Tom III OPZ) oraz załącznikach do OPZ. Opis Zakładu i jego działania oraz ocena ryzyk ubezpieczeniowych zawarta jest w Za-łączniku nr 6 do OPZ. 2. Szczegółowe wymagania związane z przedmiotem zamówienia określono w Rozdziale 8. Liczba i opis części zamówienia IDW (Tom I SWZ) oraz we Wzorach Umowy (Tom II SWZ) osobno dla każdej części zamówienia.
Interne KennungNDZ.231.25.2026.KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Ubezpieczenia mienia
BeschreibungCzęść 1 – Ubezpieczenia mienia w zakresie: 1) Ubezpieczeń mienia od wszystkich ryzyk (All risks) 2) Ubezpieczeń sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) 3) Ubezpieczenie maszyn i urządzeń budowalnych (CPM)
Interne KennungCzęść1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadanym mieniem lub/i prowadzoną działalnością (OC)
BeschreibungCzęść 2: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadanym mieniem lub/i prowadzoną działalnością (OC)
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Ubezpieczenia komunikacyjne
BeschreibungCzęść 3 - Ubezpieczenia komunikacyjne w zakresie: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów me-chanicznych (OC PPM), 2) ubezpieczenie autocasco (AC), 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów w związku z ruchem pojazdów (NNW), 4) ubezpieczenie assistance (ASS).
Interne Kennungczęść 3
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen