See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kondicionieru, gaisa dzesēšanas iekārtu un ventilācijas iekārtu, uzpildīšana, tehniskā apkope un remonts Dienvidkurzemes novada pašvaldības iestādēm
Beschreibung: Kondicionieru, gaisa dzesēšanas iekārtu un ventilācijas iekārtu, uzpildīšana, tehniskā apkope un remonts Dienvidkurzemes novada pašvaldības iestādēm
Interne Kennung: DKNP 2025/16
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001