See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostarczenie 1000 szt. 7-dniowych pakietów żywności liofilizowanej z długim terminem (min. 5 lat) przechowywania na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostarczenie 1000 szt. 7-dniowych pakietów żywności liofilizowanej z długim terminem (min. 5 lat) przechowywania na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Interne Kennung: BOU-V.272.37.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup i dostarczenie 1000 szt. 7-dniowych pakietów żywności liofilizowanej z długim terminem (min. 5 lat) przechowywania na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej