2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biroja mēbeļu piegāde un uzstādīšana SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” vajadzībām
Beschreibung: Biroja mēbeļu piegāde un uzstādīšana SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” vajadzībām
Interne Kennung: DRS 2026/73
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Biroja mēbeļu piegāde
Los: LOT-0002
Titel: Augstumā regulējami rakstāmgaldi