2. Verfahren
Verfahren
Titel: Řídicí systém veřejného osvětlení pro město Pardubice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a zprovoznění systému pro inteligentní řízení a monitorování veřejného osvětlení. Plnění se skládá z následujících částí: 1. Centrální řídicí software: Dodávka, konfigurace a zprovoznění softwarové platformy pro dálkovou správu, regulaci a diagnostiku osvětlovací soustavy. 2. Komunikační moduly: Dodávka koncových zařízení určených pro instalaci do svítidel vybavených konektorem dle standardu Zhaga-D4i. Všechny dodávané komponenty musí tvořit jeden plně funkční, vzájemně kompatibilní a interoperabilní celek, který umožní obousměrnou komunikaci mezi koncovými body (svítidly) a centrálním softwarem. Komunikační moduly budou instalovány do svítidel ve správě zadavatele. Po úvodním zprovoznění řídicího softwaru budou komunikační moduly dodávány průběžně na základě dílčích objednávek zadavatele.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32573000 Kommunikationssteuerungssystem
5. Los
Los: LOT-0001