2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA sanitaire voorzieningen
Beschreibung: Met deze aanbesteding beogen we op rechtmatige en doelmatige wijze één (1) opdrachtnemer voor alle locaties Aeres te contracteren. Dit ten behoeve van plaatsing van en (preventief en correctief) onderhoud aan sanitaire dispensers en het zelfstandig leveren van allerhande vullingen. Levering alle locaties Aeres
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering sanitaire voorzieningen aan alle onderdelen Aeres
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Soortgelijke producten of diensten binnen scope