See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZABUDOWA POWIERZCHNI TARGOWEJ NA POLSKIM STOISKU NARODOWYM REALIZOWANYM NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TURYSTYCZNYCH.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zabudowa powierzchni targowej na Polskim Stoisku Narodowym realizowanym na międzynarodowych targach turystycznych: TTG Travel Experience, Rimini, Włochy, WTM, Londyn, Wielka Brytania, Touristik und Caravaning, Lipsk, Niemcy, IBTM Barcelona, Hiszpania w roku 2026 oraz FITUR Madryt, Hiszpania w 2027 r.
Vorherige Bekanntmachung: 297252-2026
Interne Kennung: 07/2026/MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.1 Przedmiotem zamówienia jest zabudowa powierzchni targowej na Polskim Stoisku Narodowym realizowanym na międzynarodowych targach turystycznych: TTG Travel Experience, Rimini, Włochy, WTM, Londyn, Wielka Brytania, Touristik und Caravaning, Lipsk, Niemcy, IBTM Barcelona, Hiszpania w roku 2026 oraz FITUR Madryt, Hiszpania w 2027 r.