2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop veegwagen
Beschreibung: Aankoop veegwagen
Interne Kennung: PPP056-1550/5055/2025/028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/028_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Er moet een jaarlijks onderhoudscontract worden voorzien waarbij ervan uitgegaan wordt dat de veegmachine +- 650 werkuren per jaar zal hebben. Het contract zal vast maar geïndexeerd zijn, met stilzwijgende verlenging. Het bedrag is forfaitair en omvat de verplaatsingskosten en werkuren van de technicus voor regulier onderhoud.Verbruiksgoederen en/of vervangonderdelen worden afzonderlijk aangerekend, na goedkeuring van de offerte voor herstelling door de aanbestedende overheid. Tijdens het reguliere onderhoud zal een controle van de veiligheidssystemen worden uitgevoerd (claxon, zwaailicht, remmen, batterijen, ...). Dit onderhoud is gebaseerd op de door de fabrikant vastgelegde voorwaarden (wat betreft frequenties en te onderhouden onderdelen).)