See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 55 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno, revír Petrovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 55 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno, revír Petrovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3423
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 163 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd.R01-Pú.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 163 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd.R01-Pú.
Interne Kennung: 099/2019/142/3424
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 164 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd.R01-Pú.,Mú.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 164 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd.R01-Pú.,Mú.
Interne Kennung: 099/2019/142/3425
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 113 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Plzeň, LS Klatovy - revír 20 Loučim
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 113 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Plzeň, LS Klatovy - revír 20 Loučim
Interne Kennung: 099/2019/142/3426
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 114 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 2 Jezera
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 114 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 2 Jezera
Interne Kennung: 099/2019/142/3427
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 165 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Zámecký
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 165 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Zámecký
Interne Kennung: 099/2019/142/3428
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 166 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Nová Huť 4Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 166 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Nová Huť 4Q
Interne Kennung: 099/2019/142/3429
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 126 v kategorii 17- Výroba dříví komplexní četou na OM, LS Vodňany 4Q, revír Strakonice jih
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 126 v kategorii 17- Výroba dříví komplexní četou na OM, LS Vodňany 4Q, revír Strakonice jih
Interne Kennung: 099/2019/142/3430
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 167 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - 4.Q. LS Vodňany, revír Slavětice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 167 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - 4.Q. LS Vodňany, revír Slavětice
Interne Kennung: 099/2019/142/3432
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 133 v kategorii 17- Výroba dříví komplexní četou na OM 4Q., LS Vodňany, revír Strakonice Sever
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 133 v kategorii 17- Výroba dříví komplexní četou na OM 4Q., LS Vodňany, revír Strakonice Sever
Interne Kennung: 099/2019/142/3433