2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w podziale na dwa zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w podziale na dwa zadania: Zadanie I – zamówienia publiczne dotyczące dostaw pojazdów z segmentu C typ kombi. Zadanie II – zamówienia publiczne dotyczące dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w policyjnej wersji nieoznakowanej. Przedmiot zamówienia – Specyfikacja Techniczna dla obu zadań został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 oraz 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 92/Ctr/25/DG/PG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zadanie I – zamówienia publiczne dotyczące dostaw pojazdów z segmentu C typ kombi. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2
Interne Kennung: 92/Ctr/25/DG/PG - Zadanie I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II
Beschreibung: Zadanie II – zamówienia publiczne dotyczące dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w policyjnej wersji nieoznakowanej. Przedmiot zamówienia – został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 92/Ctr/25/DG/PG - Zadanie II