553530-2026 - Ergebnis
Ungarn – Chirurgische Implantate – Implantátumok beszerzése Tramumatológiai osztály
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implantátumok beszerzése Tramumatológiai osztály
Beschreibung: Implantátumok beszerzése Traumatológiai osztály részére
Vorherige Bekanntmachung: 532449-2025
Interne Kennung: EKR001369902025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Implantátumok beszerzése Traumatológiai osztály
Beschreibung: Implantátumok beszerzése-Traumatológiai osztály részére elektronikus katalógus alkalmazásával 1 Egység Combnyaktörések ellátása (1.) 0 darab 2 Egység Combnyaktörések ellátása (2.) 132 darab 3 Egység Csontegyesítő hagyományos implantátumok (csavar, lemez, drót) 800 darab 4 Egység Csontegyesítő szögstabil implantátumok (alakos lemezek, csavarok) 186 darab 5 Egység Csontegyesítő szögstabil implantátumok (alakos lemezek, csavarok) 187 darab 6 Egység Felkar velőűrszeg 25 darab 7 Egység Combcsont anterograd szegezés 3 darab 8 Egység Combcsont retrograd szegezés 3 darab 9 Egység Lábszár velőűrszegezés 50 darab 10 Egység TITÁN ELASZTIKUS SZEGEK 7 darab 11 Egység Vállprotézis 24 darab 12 Egység Térdsebészeti rekonstrukciós implantátumok 143 darab 13 Egység Vállsebészeti rekonstrukciós implantátumok 51 darab
Interne Kennung: EKR001369902025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mértéke: a megadott keretmennyiség +50% Kerekítés a matematika szabályai szerint. Ajánlatkérő a szerződés lejártát megelőző legkésőbb 30. napig egyoldalúan rendelkezhet az opcióban foglalt mennyiségnek a lerendeléséről. Az opció igénybevétele esetén az alapmennyiség szerinti szerződéses feltételek az irányadóak.