See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP na cz. II postępowania DZZK/19/DIF/2024 pn. „Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentów Finansowych: Pożyczka na innowacje i wzrost konkurencyjności oraz Standardowa pożyczka rozwojowa w ramach projektu Pożyczki dla MŚP na Pomorzu Zachodnim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na innowacje i wzrost konkurencyjności przeznaczonymi na finansowanie projektów/inwestycji z zakresu rozwoju sektora MŚP, realizowanymi na Pomorzu Zachodnim przez podmioty, wskazane w pkt. V Metryki Szczegóły dotyczące typu projektów, które mogą być finansowane, zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (Metryka) stanowiącej załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy Operacyjnej (PPU)
Interne Kennung: DZK/62/DIF/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001