See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów zasilanych ON spełniających normę emisji spalin EURO 6 dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu.
Beschreibung: I.Przedmiotem zamówienia jest zakup 10 autobusów zasilanych ON spełniających normę emisji spalin EURO 6 dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu II.Autobusy należy dostarczyć na teren zajezdni autobusowej przy ul. Wyspiańskiego 22 w Nowym Sączu. III.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania Zamawiającego, określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 254558-2026
Interne Kennung: DF.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: I.Przedmiotem zamówienia jest zakup 10 autobusów zasilanych ON spełniających normę emisji spalin EURO 6 dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu. II.Autobusy należy dostarczyć na teren zajezdni autobusowej przy ul. Wyspiańskiego 22 w Nowym Sączu. III.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania Zamawiającego, określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).