553564-2025 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do budynku dydaktycznego UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do budynku dydaktycznego UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, wniesienie i montaż wyposażenia meblowego sal dydaktycznych, a także mebli biurowych, konferencyjnych, krzeseł, foteli, sof oraz drobnego wyposażenia do nowego budynku UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie, zgodnie ze szczegółową kalkulacją cenową (zał. 1A), szczegółowym opisem mebli i drobnego wyposażenia (zał. A) oraz rysunkami z aranżacją pomieszczeń. Szczegółowy opis mebli i wyposażenia objętego dostawą i montażem opisano w oddzielnych plikach stanowiących załącznik A do SWZ: 1. meble; 2. siedziska ( tj. m.in. fotele i krzesła); 3. pozostałe drobne wyposażenie; 4. rzuty aranżacyjne piwnicy, parteru, I, II, III piętra
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, wniesienie i montaż wyposażenia meblowego sal dydaktycznych, a także mebli biurowych, konferencyjnych, krzeseł, foteli, sof oraz drobnego wyposażenia do nowego budynku UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie, zgodnie ze szczegółową kalkulacją cenową (zał. 1A), szczegółowym opisem mebli i drobnego wyposażenia (zał. A) oraz rysunkami z aranżacją pomieszczeń. Szczegółowy opis mebli i wyposażenia objętego dostawą i montażem opisano w oddzielnych plikach stanowiących załącznik A do SWZ: 1) meble; 2) siedziska ( tj. m.in. fotele i krzesła); 3) pozostałe drobne wyposażenie; 4) rzuty aranżacyjne piwnicy, parteru, I, II, III piętra
Interne KennungZP.237.25 - 17