2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Powiatu Garwolińskiego – zakup oprogramowania, wyposażenie do badań silników i pracowni elektrycznej, małe AGD, tekstylia
Beschreibung: Niniejsze postepowanie o udzielenie zamówienia, znak postępowania INW.272.1.12.2026 prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2029 r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwaną dalej ustawą Pzp. Przedmiotem zamówienia jest "Modernizacja infrastruktury dydaktycznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Powiatu Garwolińskiego" w podziale na części: Część 1 – oprogramowanie I Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.1 do SWZ. Część 2 – oprogramowanie II Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.2 do SWZ. Część 3 – oprogramowanie III Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.3 do SWZ. Część 4 - oprogramowanie IV Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.4 do SWZ. Część 5 - oprogramowanie V Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.5 do SWZ. Część 6 – oprogramowanie VI Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.6 do SWZ. Część 7 - stanowiska do badań silników Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.7 do SWZ. Część 8 - małe AGD Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.8 do SWZ. Część 9 - tekstylia - hotelowe i stołowe Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.9 do SWZ. Część 10 - Wyposażenie pracowni elektrycznej Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.10 do SWZ. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr od 6.1 do 6.10 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postepowanie o udzielenie zamówienia, znak postępowania INW.272.1.12.2026 prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2029 r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwaną dalej ustawą Pzp. 2. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 Pzp, w przedmiotowym postępowaniu w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu: 1) W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp; Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 2) Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zajdą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postepowaniu, nie składa on podmiotowych środków dowodowych lub oświadczeń, o których mowa w rozdz. X SWZ, potwierdzających brak podstaw do wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu; Zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3) Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa wyżej, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenia zamówienia. 3. Zgodnie z art. 310 pkt 1 Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 p.z.p. 8. Zamawiający nie przewiduje opcji. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą będą prowadzone wyłącznie w złotych polskich. 13. Zamówienie zostało podzielone na 10 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części. Ocenie będzie podlegać oddzielnie każda część zamówienia. 14. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na każdą część zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – oprogramowanie I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48320000 Zeichen- und Bildverarbeitungssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – oprogramowanie II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – oprogramowanie III
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – oprogramowanie IV
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.4 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – oprogramowanie V
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.5 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – oprogramowanie VI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.6 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – stanowiska do badań silników
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.7 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – małe AGD
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.8 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42215100 Maschinen zum Schneiden von Lebensmitteln, 39711211 Mixer für Nahrungsmittel, 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711200 Küchenmaschinen, 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – tekstylia - hotelowe i stołowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39513000 Tischwäsche, 39514100 Handtücher
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Wyposażenie pracowni elektrycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.10 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43329000 Ausrüstungssätze, 30237280 Stromversorgungszubehör, 31711131 Elektrische Widerstände