2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Stupsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Stupsk oraz odbiór z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego na terenie Gminy Stupsk wraz z transportem i zagospodarowaniem zebranych odpadów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy o odpadach, Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa mazowieckiego oraz przepisów prawa miejscowego. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: GKI.271.5.2026.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001