553662-2026 - Ergebnis
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – AZP.25.1.37.2026 Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem, urządzeń, z podziałem na 4 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAZP.25.1.37.2026 Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem, urządzeń, z podziałem na 4 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem, urządzeń, z podziałem na 4 części: Część nr 1 - Aparat do odprowadzania próbek w próżni 1 Zestaw Część nr 2 - Urządzenie do mieszania i termostatowania próbek 1 Szt. Część nr 3 - System do sterylnego obrazowania komórek macierzystych 1 Zestaw Część nr 4 - Ssak laboratoryjny z wyposażeniem 1 Zestaw 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części: - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzeń – Załącznik nr 6 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38510000 Mikroskope, 42122500 Laborpumpen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Aparat do odprowadzania próbek w próżni 1 Zestaw
BeschreibungZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części: - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzeń – Załącznik nr 6 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Urządzenie do mieszania i termostatowania próbek 1 Szt.
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - System do sterylnego obrazowania komórek macierzystych 1 Zestaw
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Ssak laboratoryjny z wyposażeniem 1 Zestaw
Haupteinstufung (cpv): 42122500 Laborpumpen und Zubehör