553682-2025 - Wettbewerb
Polen – Metalldetektoren – Dostawa z montażem, podłączeniem, konfiguracją i uruchomieniem czterech urządzeń do kontroli bezpieczeństwa pasażerów typu SSc (Security Scanner) na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa z montażem, podłączeniem, konfiguracją i uruchomieniem czterech urządzeń do kontroli bezpieczeństwa pasażerów typu SSc (Security Scanner) na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem, podłączeniem, konfiguracją i uruchomieniem czterech urządzeń do kontroli bezpieczeństwa pasażerów typu SSc (Security Scanner) na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Opis sposobu realizacji zamówienia zawarty jest w umowie, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35124000 Metalldetektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35121900 Radardetektoren
5. Los
Los: LOT-0001