2. Verfahren
Verfahren
Titel: TELESKOPISKĀ IEKRĀVĒJA AR PAPILDAPRĪKOJUMU PIEGĀDE
Beschreibung: TELESKOPISKĀ IEKRĀVĒJA AR PAPILDAPRĪKOJUMU PIEGĀDE
Interne Kennung: SPAAO 2026/6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
Los: LOT-0000