2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana objektu Hlavenec 26. pVŘPz technickým střežením prostřednictvím dodavatele od 1. 9. 2026 – do 31. 8. 2036
Beschreibung: nepřetržitý servis technických prostředků (dále jen „TP“) komplexního systému zabezpečení technického střežení objektů (dále jen „TSO“) rezortu Ministerstva obrany (dále jen „MO“), které jsou v příslušnosti hospodařit MO ve smyslu § 2 odst. 1 a 6 zákona č. 219/1999 Sb. o ozbrojených silách České republiky, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 219/2000 Sb. o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů, zabezpečení ochrany utajovaných informací podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 412/2005 Sb.“), formou dodávky nepřetržité služby. TP zajišťují ochranu vojenského materiálu, majetku a objektů 26. pVŘPz Hlavenec (dále jen „26. pVŘPz“) v souladu s rozkazem ministra obrany č. 49/2017 „Zabezpečení ochrany vojenských objektů“ Věstníku MO (dále jen „49/2017“). Podrobnosti budou uvedeny ve smlouvě „Ochrana objektu Hlavenec 26. pVŘPz technickým střežením prostřednictvím dodavatele od 1. 9. 2026 – do 31. 8. 2036“ (dále jen „SmL“), vypracování projektové dokumentace a následná realizace rekonstrukce bezpečnostních technologií instalovaných v areálu 26. pVŘPz, v souladu s platnými Českými obrannými standardy (dále jen „ČOS“) a vnitřními předpisy MO. Realizace smlouvy o dílo „CRC Hlavenec – prostředky technického střežení“ (dále jen „SoD“)
Interne Kennung: SpMO 31852/2025-1322
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79714100 Dienstleistungen in Verbindung mit Suchsystemen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změnu závazku ze SML. Zadavatel uplatňuje vyhrazené změny závazku: Rekonstrukce objektu č. 19 – jeho připojení do systému IBŘS; rekonstrukce objektu č. 21 – jeho připojení do systému IBŘS; rekonstrukce stavebních technologií – jejich připojení do systému IBŘS; realizace připojení nových objektů a jejich TP do systémů TSO. Předpokládaná hodnota změn závazku je 55 000 000,00 Kč bez DPH avšak zadavatel si vyhrazuje právo, že nemusí všechny změny v uvedené předpokládané hodnotě realizovat. Zadavatel uvádí, že předpokládaná doba poskytnutí nových služeb a stavebních prací specifikovaných výše bude v období minimálně osmi let s předpokládaným zahájením v roce 2027.