553689-2025 - Wettbewerb
Polen – Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen – Dostawa dwóch koparko-ładowarek - zamówienie udzielane w częściach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch koparko-ładowarek - zamówienie udzielane w częściach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych koparko-ładowarek, rok produkcji 2025 w ilości 2 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 2 części: Część 1 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki, Część 2 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungDPZP/271/1001/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki, rok produkcji 2025 w ilości 1 szt., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungDPZP/271/1001/2025 część 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki, rok produkcji 2025 w ilości 1 szt., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungDPZP/271/1001/2025 część 2