2. Verfahren
Verfahren
Titel: Personeelsinformatiesysteem
Beschreibung: Personeelsinformatiesysteem Overeenkomst voor initieel 6 jaar met optie op verlening van 3 maal 2 jaar tot maximaal 12 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Personeelsinformatiesysteem
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie op de contractering van aanvullende dienstverlening als gevolg van o.a. onvoorziene omstandigheden, voortschrijdend inzicht c.q. wettelijke wijzigingen.