See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NZP.271.114.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. 2. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 22 pakiety Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietu. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy .
Interne Kennung: NZP.271.114.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Poz.1. Tocilizumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20 mg/ml 1 fiol. 4 ml Poz.2. Tocilizumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20 mg/ml 1 fiol. 10 ml Poz.3. Tocilizumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20 mg/ml 1 fiol. 20 ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Trametinibum tabletki powlekane 0,5 mg Trametinibum tabletki powlekane 2 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Nintedanibum refundowany w programach B.87.; B.135. kapsułki miękkie 100 mg Nintedanibum refundowany w programach B.87.; B.135. kapsułki miękkie 150 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Abemaciclibum tabletki powlekane 100 mg z możliwością przeliczenia na inne dawki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Tofacitinibum tabl. powlekane 5 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Ribociclibum tabl. powlekane 200 mg 42 szt. Ribociclibum tabl. powlekane 200 mg 63 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Midostaurinum Kapsułki miękkie 25 mg 56 kaps. Midostaurinum Kapsułki miękkie 25 mg 112 kaps. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Dabrafenibum kapsułki twarde 50 mg 28 szt. Dabrafenibum kapsułki twarde 50 mg 120 szt. . Dabrafenibum kapsułki twarde 75 mg 28 szt. Dabrafenibum kapsułki twarde 75 mg 120 szt. . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Dimethylis fumaras kapsułki dojelitowe, twarde 120 mg Dimethylis fumaras kapsułki dojelitowe, twarde 240 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Eliglustatum kapsułki 84 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Azacitidinum Tabletki powlekane 300 mg z możliwością zamiany na inne dawki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Olaparibum Tabletki powlekane 100 mg Olaparibum Tabletki powlekane 150 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Eculizumabum refundowany w programie B.96 koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 300 mg (10 mg/ml) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Osimertinibum tabletki powlekane 80 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Ponatinibum tabletki powlekane 15 mg Ponatinibum tabletki powlekane 45 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Golimumabum roztwór do wstrzykiwań 50 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Cannabidiolum roztwór doustny 100 mg/ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Ripretinibum Tabletki 50 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Mepolizumabum Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu 100 mg 1 wstrzykiwacz 1 ml Mepolizumabum Roztwór do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 100 mg 1 amp.-strzyk. 1 ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Alirocumabum Roztwór do wstrzykiwań 150 mg Alirocumabum Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu 300 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Evolocumabum Roztwór do wstrzykiwań 140 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Anifrolumabum Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 300 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 22