2. Verfahren
Verfahren
Titel: Finanšu revīzijas pakalpojumi Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības 2026. - 2028.gada konsolidētajiem pārskatiem
Beschreibung: Finanšu revīzijas pakalpojumi Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības 2026. - 2028.gada konsolidētajiem pārskatiem
Interne Kennung: JVA 2026/45
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
5. Los
Los: LOT-0000