553782-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen – Projekt MŽE NTM - ZŘ 08 - Restaurování parního motorového vozu M 124.001 "Komárek"
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt MŽE NTM - ZŘ 08 - Restaurování parního motorového vozu M 124.001 "Komárek"
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení restaurátorských a dalších souvisejících prací z oblasti železničního opravárenství týkající se historického parního motorového vozu M 124.001 "Komárek" s cílem uvést tento vůz do plně provozuschopného stavu a do historické podoby specifikované v restaurátorském záměru. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v restaurátorském záměru "Parní motorový vůz M 124.001 Komárek" zpracovaném Ing. Janem Palasem v roce 2020, který je součástí zadávacích podmínek uveřejněných na profilu zadavatele.
Interne KennungNTM-MŽE/6219/2023
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001