553786-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowych budowy/przebudowy dróg gm.: Olza-ul. Polna, Gorzyce-ul.Prusa, Rogów-ul.Dołki, Gorzyczki-ul.Przemysłowa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowych budowy/przebudowy dróg gm.: Olza-ul. Polna, Gorzyce-ul.Prusa, Rogów-ul.Dołki, Gorzyczki-ul.Przemysłowa
BeschreibungOpracowanie kompletnych dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla każdego z zadań w ramach 2 części postępowania odrębnie: Część I: Zadanie 1. „Olza - wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej odnogi ul. Polnej” Zadanie 2. „Gorzyce - wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej ul. Prusa” Część II: Zadanie 1. „Rogów - wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Dołki” Zadanie 2. „Gorzyczki - wykonanie dokumentacji projektowej budowy ul. Przemysłowej” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący wykonanie zadań w poszczególnych częściach jest zawarty w załącznikach A, B, C do SWZ.
Interne KennungIZP.271.09.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. . Postępowanie zostanie przeprowadzone w procedurze tzw. odwróconej, tj. z zastosowaniem art. 139 ust.1 ustawy 2. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 2.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 2.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 2.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 2.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 2.2.3 Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy; 3.1. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 3.2. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział IX SWZ. 4. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U.2020.2453). 5. Ofertę, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby oraz pełnomocnictwo sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz.U.2024.773). Pozostałe informacje, oświadczenia lub dokumenty sporządza się w postaci elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach ww. rozporządzenia lub jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”). 6. RODO 1) Administratorem danych osobowych jest: Wójt Gminy Gorzyce Daniel Jakubczyk z siedzibą władz w Urzędzie Gminy w Gorzycach (44350) przy ul. Kościelnej 15;2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych w następujący sposób: pod adresem poczty elektronicznej: iod@gorzyce.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. 7. 1. Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza jest zobowiązany wnieść zabeznpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 3 % ceny całkowitej podanej w ofercie w zaokrągleniu do 100 zł w dół. 7.2.Zabezpieczenie służy pokryciu roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. 7.3. Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub w kilku następujących formach: - pieniądzu; - poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że zobowiązanie kasy jest zawsze zobowiązaniem pieniężnym; - gwarancjach bankowych; - gwarancjach ubezpieczeniowych; - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6 b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 7.4. Zabezpieczenie wnoszone w pieniądzu Wykonawca wpłaca przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego nr konta 44 8469 0009 0000 0257 2000 0007 z dopiskiem „zabezpieczenie”. 7.5.Szczegółowe warunki dotyczące zabezpieczenia są określone w rozdziale XXV do SWZ. 8.Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 9. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w rozdziale I SWZ. 10. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungOpracowanie kompletnych dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla każdego z zadań odrębnie: Część I: Zadanie 1. „Olza - wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej odnogi ul. Polnej” Zadanie 2. „Gorzyce - wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej ul. Prusa” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący wykonanie zadań w poszczególnych częściach jest zawarty w załącznikach A i B do SWZ
Interne KennungIZP.271.09.2026 - część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungOpracowanie kompletnych dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla każdego z zadań odrębnie: Część II: Zadanie 1. „Rogów - wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Dołki” Zadanie 2. „Gorzyczki - wykonanie dokumentacji projektowej budowy ul. Przemysłowej” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący wykonanie zadań w poszczególnych częściach jest zawarty w załącznikach A i C do SWZ
Interne KennungIZP.271.09.2026 - część II