2. Verfahren
Verfahren
Titel: „USŁUGA ZAPROJEKTOWANIA, WYKONANIA, DEMONTAŻU ORAZ OBSŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY WYSTAWIENNICZEJ W FORMIE SALI/KLUBU BIZNESOWEGO PODCZAS XXXV FORUM EKONOMICZNEGO W KARPACZU”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zaprojektowania, wykonania, montażu, demontażu oraz obsługa kompleksowej zabudowy wystawienniczej w formie sali/klubu biznesowego podczas XXXV Forum Ekonomicznego w Karpaczu realizowanej w ramach Projektu „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. Zamawiający planuje organizację stoiska wystawienniczego promującego świętokrzyskie przedsiębiorstwa z branż wpisujących się Inteligentne Specjalizacje podczas XXXV Forum Ekonomicznego w Karpaczu, które odbędzie się w dniach 8-10 września 2026 roku: (adres: Hotel Gołębiewski ul. Karkonoska 14, 58-540 Karpacz). 3. Zamawiający zarezerwował powierzchnię wystawienniczą o pow. 153 m2 (rzut stoiska stanowi Załącznik nr 1a do SWZ, lokalizacja stoiska: poziom 4, sala 4.10.), która będzie użytkowana przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz zostanie udostępniona sześciu świętokrzyskim przedsiębiorcom (podwystawcom). W/w powierzchnię wystawienniczą stoiska zarezerwował i zakupił z wyprzedzeniem Zamawiający Wykonawca nie będzie uwzględniał przedmiotowego kosztu w swojej ofercie. 4. Usługa obejmować będzie m.in: 1) Zaprojektowanie, wykonanie aranżacji sali wraz z obsługą i demontażem 2) Usługę baristy 3) Usługę cateringową 4) Usługa noclegowa dla wystawców 5) Obsługa medialna 6) Usługa tłumaczenia konsekutywnego 7) Usługa promocji stoiska 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1a do SWZ - rzut stoiska.
Vorherige Bekanntmachung: 330584-2026
Interne Kennung: OK-III.272.1.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001