See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rīgas valstspilsētas ietvju seguma un pieslēgumu periodiskās atjaunošanas darbi
Beschreibung: Rīgas valstspilsētas ietvju seguma un pieslēgumu periodiskās atjaunošanas darbi
Interne Kennung: CAIP 2025/122
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.daļa