2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ PRZEBUDOWY ULIC MALINOWEJ I SADOWEJ WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO NA ETAPIE REALIZACJI INWESTYCJI W RAMACH ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. „SŁUPSKI PROGRAM ROZWOJU DRÓG”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowlano – wykonawczej z kosztorysem inwestorskim, przedmiarem robót, kosztorysem ofertowym oraz Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wraz z uzyskaniem na rzecz i w imieniu Zamawiającego wszelkich wymaganych prawem i niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych, umożliwiających na ich podstawie złożenie wniosku o pozwolenie na budowę, mającego na celu przebudowę ulic Malinowej i Sadowej, zlokalizowanych na terenie miasta Słupsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ wraz z załącznikami. 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych zwanej też w niniejszym ogłoszeniu jako "ustawa Pzp".
Interne Kennung: ZP.261.34.2026.ZP2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ PRZEBUDOWY ULIC MALINOWEJ I SADOWEJ WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO NA ETAPIE REALIZACJI INWESTYCJI W RAMACH ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. „SŁUPSKI PROGRAM ROZWOJU DRÓG”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. Opracowanie projektowe dotyczy: 1) m. Słupsk, działki nr: 56/4 obr. 4 - ul. Owocowa (dr. gminna nr 116173G), 128 obr. 4 ul. Malinowa (dr. gminna nr 116132G), 88/2 obr. 4 ul. Sadowa (dr. gminna 116210G), dł. łączna ok. 960m, (w razie stwierdzenia konieczności wejścia w granice działek nie wymienionych powyżej, Wykonawca zobowiązany jest do objęcia tych działek opracowaniem oraz uzyskania koniecznych uzgodnień), 2) lokalizacja wskazana na mapie - zał. nr 12 do SWZ. 2. Br. drogową: 1) ul. Malinowa: a) na odc. ok 260m budowę jezdni bitumicznej o szerokości 5,5m wraz z warstwami konstrukcyjnymi jezdni, b) na odc. ok 305 m budowę chodnika wraz z warstwami konstrukcyjnymi chodnika, nawierzchnia chodnika z kostki bet. koloru szarego, nawierzchnia zjazdów z kostki bet. koloru grafitowego, c) na odc. ok. 340m budowę jezdni o szerokości 5,0m z kostki betonowej w strefie zamieszkania wraz z warstwami konstrukcyjnymi jezdni, d) rozpoznanie podłoża gruntowego, w tym wykonanie badań gruntu, e) dostosowanie konstrukcji oraz nawierzchni drogi do prognozowanego obciążenia ruchem i warunków gruntowych (obliczenie kategorii ruchu, zaproponowanie konstrukcji nawierzchni jezdni, skrzyżowań, zjazdów, itp.), f) rozwiązanie ewentualnych kolizji z infrastrukturą obcą, w tym w razie potrzeby opracowanie projektu usunięcia kolizji, g) sporządzenie Projektu Stałej Organizacji Ruchu wraz z zatwierdzeniem przez organ właściwy do zarządzania ruchem drogowym, 2) ul. Sadowa: a) w ciągu ul. Sadowej budowę jezdni o szerokości 4,5m z kostki betonowej w strefie zamieszkania wraz z warstwami konstrukcyjnymi jezdni, b) rozpoznanie podłoża gruntowego, w tym wykonanie badań gruntu, c) dostosowanie konstrukcji oraz nawierzchni drogi do prognozowanego obciążenia ruchem i warunków gruntowych, d) rozwiązanie ewentualnych kolizji z infrastrukturą obcą, w tym w razie potrzeby opracowanie projektu usunięcia kolizji, e) sporządzenie Projektu Stałej Organizacji Ruchu z zatwierdzeniem przez organ właściwy do zarządzania ruchem drog., 3. Br. sanitarną: 1) ul. Malinowa: a) budowa kanału deszczowego wraz ze studniami kanalizacyjnymi na odc. ul. Malinowej oraz budowa wpustów deszczowych na całym odcinku ul. Malinowej, zgodnie z warunkami technicznymi wydanymi przez ZIM w Słupsku, o które Wykonawca wystąpi przed przystąpieniem do prac proj., 2) ul. Sadowa: a) budowa nowego kanału deszczowego na całej dł. ul. Sadowej wraz ze studniami kanalizacyjnymi i wpustami deszczowymi. Włączenie nowego kanału deszczowego do istniejącej kanalizacji deszczowej przebiegającej ok. 150-200m od ul. Sadowej, zgodnie z warunkami technicznymi wydanymi przez ZIM w Słupsku, o które Wykonawca wystąpi przed przystąpieniem do prac proj., 4. Br. elektroenergetyczną ul. Malinowa i Sadowa: 1) relokacja istniejącego oświetlenia zgodnie z warunkami technicznymi wydanymi przez ZIM w Słupsku, o które wykonawca wystąpi przed przystąpieniem do prac proj., 5. Br. teletechniczną ul. Malinowa i Sadowa: 1) budowę kanalizacji teletechnicznej, zgodnie z warunkami technicznymi wydanymi przez ZIM w Słupsku, o które wykonawca wystąpi przed przystąpieniem do prac proj., 6. Br. zieleni / małą architekturę ul. Malinowa i Sadowa: 1) wykonanie inwentaryzacji zieleni istniejącej, obejmującej drzewa, krzewy oraz pozostałą roślinność kolidującą i niekolidującą z planowaną inwestycją, wraz z oceną stanu zdrowotnego oraz wskazaniem zieleni przeznaczonej do zachowania, przesadzenia lub usunięcia, 2) opracowanie projektu zieleni, dostosowanego do rozwiązań drog. oraz warunków siedliskowych zgodnie z warunkami technicznymi wydanymi przez ZIM w Słupsku, o które Wykonawca wystąpi przed przystąpieniem do prac proj., uwzględniający projekt nasadzeń kompensacyjnych i uzupełniających, dobór gatunków odpornych na warunki drogowe o niskich wymaganiach pielęgnacyjnych, rozmieszczenie zieleni w sposób zapewniający bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz czytelność przestrzeni, 3) zagospodarowanie przestrzeni elementami małej architektury tj. ustawienie ławek parkowych i koszy na odpady zgodnie z warunkami technicznymi wydanymi przez ZIM w Słupsku, o które Wykonawca wystąpi przed przystąpieniem do prac projektowych. 7. Opracowanie przedmiaru, kosztorysu inwestorskiego, kosztorysu ofertowego. 8. Opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. 9. Uzyskanie aktualnej mapy do celów projektowych. 10. Wykonanie koncepcji rozwiązań proj., która po zaakceptowaniu przez Zamawiającego będzie przedmiotem konsultacji społecznych. 11. Uzyskanie wymaganych przepisami prawa i niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych, w tym uzgodnienie projektu z Zespołem ds. Estetyki Miasta działającym przy Wydziale Polityki Przestrzennej UM w Słupsku. 12. Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych opisanego w projekcie umowy. 13. Projekt realizowany będzie w oparciu o pozwolenie na budowę. 14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wymagania i obowiązki zawarte są w SWZ wraz z zał., w szczególności nr 11 - projekt umowy. 15. Zamawiający żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej podanej w ofercie wykonawcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.