2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej (lub jej elementów) z kształtownika V36 lub TH70/36 lub z innych równoważnych kształtowników ze stali S480W lub 17MnV7 bądź z innej stali równoważnej, obejmująca zadania 1 i 2.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia jest dostawa odrzwi obudowy chodnikowej (lub jej elementów) z kształtownika V36 lub TH70/36 lub z innych równoważnych kształtowników ze stali S480W lub 17MnV7 bądź z innej stali równoważnej, obejmująca zadania 1 i 2.
Interne Kennung: 3846/HZW/PKO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212000 Bauerzeugnisse und Teile davon, vorgefertigte Gebäude ausgenommen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej (lub jej elementów) z kształtownika V36 lub TH70/36 lub z innych równoważnych kształtowników ze stali S480W lub 17MnV7 bądź z innej stali równoważnej z podziałem na dwa zadania - zadanie 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odrzwi obudowy chodnikowej (lub jej elementów) z kształtownika V36 lub TH70/36 lub z innych równoważnych kształtowników ze stali S480W lub 17MnV7 bądź z innej stali równoważnej z podziałem na dwa zadania - zadanie 1.
Interne Kennung: 3846/HZW/PKO/2026 - zadanie 1.
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej (lub jej elementów) z kształtownika V36 lub TH70/36 lub z innych równoważnych kształtowników ze stali S480W lub 17MnV7 bądź z innej stali równoważnej z podziałem na dwa zadania - zadanie 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odrzwi obudowy chodnikowej (lub jej elementów) z kształtownika V36 lub TH70/36 lub z innych równoważnych kształtowników ze stali S480W lub 17MnV7 bądź z innej stali równoważnej z podziałem na dwa zadania - zadanie 2.
Interne Kennung: 3846/HZW/PKO/2026 - zadanie 2.