See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni oraz terenów miejskich w Wągrowcu w okresie od 1 września 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie zieleni urządzonej oraz terenów miejskich w Wągrowcu, w okresie od 1 września 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) utrzymanie ścieżek i ciągów pieszo-rowerowych; 2) utrzymanie trawników; 3) pielęgnacja drzew i krzewów; 4) utrzymywanie istniejących kwietników; 5) utrzymanie zieleni na rondach; 6) utrzymanie zieleni przy parkingach; 7) utrzymanie zieleni przydrożnej; 8) utrzymanie w należytym stanie ławek parkowych; 9) utrzymanie w należytym stanie koszy na odpady; 10) bieżąca naprawa i konserwacja elementów małej architektury; 11) utrzymanie grobów wojennych, pomników, tablic pamiątkowych; 12) flagowanie miasta; 13) odchwaszczanie chodników; 14) zbieranie padliny z dróg do czasu odbioru przez wyspecjalizowane podmioty; 15) systematyczne opróżnianie koszy ulicznych i „psich pakietów” z ulic i terenów publicznych. WYKONAWCA zobowiązany jest do: 1) współpracy z ZAMAWIAJĄCYM; 2) zapewnienia bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa osób trzecich oraz ponoszenia odpowiedzialności materialnej za szkody wynikłe w związku z wykonywanymi pracami, wchodzącymi w zakres niniejszej umowy; 3) przestrzegania przepisów bhp i ppoż.; 4) zapewnienia sprzętu spełniającego wymogi i normy techniczne niezbędne do wykonania prac objętych niniejsza umową; 5) wykonania prac objętych niniejszą umową zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i doświadczeniem, należytą starannością, przy zachowaniu obowiązujących przepisów prawa, norm i standardów, oraz na warunkach określonych w niniejszej umowie; 6) właściwego postępowania z odpadami zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach oraz ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wraz z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa miejscowego; 7) ponoszenia kosztów poboru wody oraz unieszkodliwiania odpadów powstałych przy realizacji umowy; 8) wykonywania prac zawartych w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SZ.271.10.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1