2. Verfahren
Verfahren
Titel: Virtualizace 2025
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání, instalace, konfigurace a uvedení do provozu, serverů, diskových polí a software. Řešení musí obsahovat: Nativní synchronní replikace diskových uložišť, HA dostupnost, migraci dat a zajištění servisní podpory na období 5 ti let. Zadavatel požaduje dodání Hardware a Software, který musí být zcela nový, plně funkční a kompletní (včetně příslušenství). Zadavatel neumožňuje dodání již dříve použitého zboží včetně licencí.
Interne Kennung: OŘ/04/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30234700 Magnetbänder, 32422000 Netzkomponenten, 32428000 Netzwerkaufrüstung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30234700 Magnetbänder, 32422000 Netzkomponenten, 32428000 Netzwerkaufrüstung, 72265000 Software-Konfiguration