See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nu Curio V013 - Pedagogisch hulpverleners
Beschreibung: Dit is een Nadere Uitvraag vanuit het T7172 DAS Inhuur - Schoolmaatschappelijk werker. De Nadere Uitvraag ziet op het inhuren van Pedagogisch hulpverleners voor Curio.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000