2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja uroczystości wręczenia listów gratulacyjnych w ramach projektu pn. „Młodzi zawodowcy – program stypendialny Województwa Łódzkiego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja uroczystości wręczenia listów gratulacyjnych w ramach projektu pn. „Młodzi zawodowcy – program stypendialny Województwa Łódzkiego”, obejmującej następujące elementy: a) wynajem sali konferencyjnej lub sali w obiekcie kulturalnym wraz z niezbędnym wyposażeniem, b) usługę konferansjerską, c) usługę cateringową. Liczba osób uczestniczących w wydarzeniu: maksymalnie 900. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do projektu umowy. 3. Nazwa i kody CPV: 7995200-2 – Usługi w zakresie organizacji imprez
Vorherige Bekanntmachung: 459735-2024
Interne Kennung: ASI.272.48.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja uroczystości wręczenia listów gratulacyjnych w ramach projektu pn. „Młodzi zawodowcy – program stypendialny Województwa Łódzkiego”, obejmującej następujące elementy: a) wynajem sali konferencyjnej lub sali w obiekcie kulturalnym wraz z niezbędnym wyposażeniem, b) usługę konferansjerską, c) usługę cateringową. Liczba osób uczestniczących w wydarzeniu: maksymalnie 900. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do projektu umowy.