See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dopracování a úprava projektové dokumentace pro výstavbu Pavilonu Urgentní medicíny
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je úprava a dopracování stávající projektové dokumentace pro provedení stavby objektu SO 40 – pavilon „UP“ – Pavilon urgentní medicíny Oblastní nemocnice Kolín, a.s., a to v rozsahu nezbytném k uvedení této projektové dokumentace do souladu se Studií dispozičních úprav. Součástí plnění veřejné zakázky je zejména revize, úprava a dopracování stávající projektové dokumentace, včetně zapracování všech souvisejících změn a koordinačních úprav nezbytných pro řádnou přípravu a následnou realizaci Stavby.
Interne Kennung: 546/VZOŘ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001