See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pavojingų medžiagų ir kitų mikroteršalų, kurie apibūdina vandens telkinių būklę, tyrimų paslaugos vandenyje
Beschreibung: Pavojingų medžiagų ir kitų mikroteršalų, kurie apibūdina vandens telkinių būklę, tyrimų paslaugos vandenyje. [ECC993]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pavojingų medžiagų tyrimų vandenyje paslaugos ir mėginių transportavimas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3