553869-2026 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung – Dostawa produktów i wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu żywieniowym.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów i wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu żywieniowym.
BeschreibungDostawa produktów i wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu żywieniowym - 6 zadań asortymentowych.
Interne KennungDZPZ.3320.90.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungZadanie 1 - 1 pozycja asortymentowa
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungZadanie 2 - 1 pozycja asortymentowa
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
BeschreibungZadanie 3 - 2 pozycje asortymentowe
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
BeschreibungZadanie 4 - 4 pozycje asortymentowe
LosLOT-0005
TitelZadanie 5
BeschreibungZadanie 5 - 4 pozycje asortymentowe
LosLOT-0006
TitelZadanie 6
BeschreibungZadanie 6 - 2 pozycje asortymentowe (w tym dzierżawa)